تاریخچه

نوشته شده توسط IT Department. Posted in تاریخچه

شرکت ام.جي آی کوتير ايليا (سهامی خاص) یک شرکت ایرانی - فرانسوی است که از طريق سرمايه گذاری مشترک شرکت MGI COUTIER  فرانسه و شرکت صنايع سپهر ايليا ایران با هدف ساخت انواع قطعات صنعتی تشکيل گرديده است.

با توجه به دارا بودن قابليت طراحی و توليد مجموعه های مختلف نظير مجموعه های فيلترهای صنعتی هوا ، انواع جذب کننده بخارات بنزين (کنيستر)،منيفولد، تراتل بادی،ريل سوخت ، لوله های سوخت و ساير قطعات پليمری خودرو ، بهمراه توان فني و مهندسی و وجود ماشين آلات توليدی و تجهيزات آزمايشگاهي مجهز ، موفق به عقد قرارداد با شرکتهای خودروسازی نظیر ایران خودرو، سایپا و رنوپارس بصورت OEM (سازنده اصلي) شده است. اين شرکت علاوه بر دارا بودن مجوز استاندارد از موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتی ايران ، به عنوان آزمايشگاه همکار اين موسسه نيز در حال فعاليت ميباشد.

در جهت نيل به رضايت مندی هميشگی مشتريان ، علاوه بر اجرای الزامات تامين شده از سوی آنان ، موفق به اخذ و استقرار استانداردهای مديريت کيفيتی ، نظير ایزو 9001:2008 و ایزو TS16949 اقدام نموده و توانايي کامل برای طراحی و ساخت انواع قطعات پليمری و مجموعه های در حوضه توليد خود را دارا مي باشد.

نقشه ماهواره ای

تماس با ما

شرکت ام.جی.ای کوتیر ایلیا

مازندران ، قائم شهر ، شهرک صنعتی بشل

روبروی پادگان شهید یونسی

صندوق پستی :683

تلفن : 01142432770/4

 ایمیل: info [at] mgicilia.com

وبسایت : www.mgicilia.com